شستشو و نظافت

بهترین ماشین لباسشویی سال 2020

بهترین ماشین لباس شویی

تیم تخصصی بررسی لوازم خانگی فروشگاه اینترنتی منزل دار اقدام به تولید مقاله با موضوع بهترین لباس شویی های سال 2020 براساس بهترین تمیز کننده لباس‌ نموده است. در ادامه با ما همراه باشید

بهترین ماشین لباسشویی سال 2020 :

بر اساس بهترین پاک کننده های لباس

پس از بررسی های کامل همه برندهای بزرگ، با اعتماد به تست های ما می‌توانید خریدی مطمئن داشته باشید.

در عصر حاضر راهی برای زندگی بدون ماشین لباسشویی وجود ندارد: ماشین لباسشویی یکی از ارکان اصلی زندگی‌های مدرن تبدیل شده اما خرید یک ماشین لباسشویی جدید دغدغه‌ای که امروزه مردم با آن سر و کار دارند.

 معمولا مردم به خرید یک ماشین لباسشویی جدید فکر نمیکنند تا زمانی که ماشین لباسشویی قدیمی آنها خراب شود یا به خانه جدیدی حمل نقل کنند.

در این مقاله به طور خلاصه چند  ماشین لباسشویی را مورد بررسی تخصصی و آزمایش قرار دادیم و تا ماشین لباس شویی سال 2020 را به شما معرفی می‌کنیم.

چه طور ماشین لباسشویی ها آزمایش می شوند؟

ما بهترین ماشین لباسشویی‌ها را به صورت عمیق و با بررسی های زیاد و پس از تست هرکدام از آنها را باهم مقایسه میکنیم.
بر خلاف برخی از سایت های دیگر ، ما این ماشین لباسشویی‌ها را با لباس و لکه های واقعی در یک  مرکز تخصصی آزمایش میکنیم.
موارد زیر نوارهای لکه دار هستند ، که ما آنها را یک بار شستشو می کنیم. سپس یک چرخه شستشو کامل را انجام می دهیم تا ببینیم دستگاه چقدر آنها را تمیز خواهد کرد.

بهترین ماشین لباسشویی سال 2020

در اینجا مثالی از نوار تست وجود دارد که در هر ماشین لباسشویی که آزمایش می کنیم،  قرار می گیرد. این لکه ها نوشیدنی ، خون ، سس گوجه فرنگی ، قهوه ، آب میوه و روغن دارد و در داخل دستگاهی که آزمایش می کنیم قرار می گیرد و با استفاده از یک شوینده بدون آنزیم شسته می شود.

بهترین ماشین لباسشویی سال 2020

در بالا شکل نوار تست بعد از شستشوی استاندارد پنبه ای در یکی از ماشین لباسشویی های پیشنهادی ما است. تقریباً همه لکه ها کاملاً پاک شده و فقط یک مقدار روغن باقیمانده است که با توجه به اینکه از شوینده بدون آنزیم استفاده کرده ایم امری طبیعی است.

بهترین ماشین لباسشویی سال 2020

این نتیجه یک ماشین لباسشویی نامرغوب است ، دستگاهی که عملکرد خوبی نداشته و روغن تقریبا دست نخورده باقی مانده است ، در حالی که نوشیدنی (انتهای چپ) ، قهوه (وسط) و آب میوه (دوم از راست) هنوز به وضوح قابل مشاهده است.

این نتیجه ضعیفی است ، اما مهم است که بدانیم ماشین لباسشویی های ارزان قیمتی وجود دارد که به خوبی لباس ها را تمیز میکنند و این کار را بسیار آسان انجام می دهند. ماشین لباسشویی های گران قیمت معمولاً لباس ها را تمیزتر میکنند  و از ویژگی های بیشتری برخوردار هستند ، اما برای تهیه دستگاهی که کار خود را به خوبی انجام دهد مجبور نیستید هزینه زیادی کنید ( البته با این قیمت ارز برای ماها هنوزم گرونه)  برخی از مدل های این لیست ماشین لباسشویی هایی با قیمت حدود 12 میلیون تومان (حدود 300 پوند)  هستند.

در ضمن ما برای هر دستگاه توان مصرفی و مقدار استفاده از آب را بررسی کردیم تا با کمترین هزینه، بهترین ماشین لباسشویی سال 2020 را انتخاب کنیم

1- ماشین لباسشویی الجی مدل V9 F4V909BTS

یک ماشین لباسشویی بسیار کارکشته و قدرتمند

درسته که این ماشین لباسشویی از خیلی از ماشین لباسشویی های بازار گران قیمت تر است اما الجی مدل F4V909BTS  فراتر از یک ماشین لباسشویی گرون قیمت است.
با درجه کیفیت +++A  یکی از کارآمدترین ماشین لباسشویی هایی است که ما آزمایش کرده ایم و به این نتیجه رسیدیم که این یکی از ارزان ترین ماشین های قابل استفاده است ، به شرطی که از دیگ کامل 9 کیلوگرمی آن استفاده کنید. دیگ دایرکت درایو این دستگاه علاوه بر کارآیی ، به این معنی است که یکی از آرام ترین ماشین لباسشویی‌ها است که ما بررسی کرده ایم.
عملکرد شستشو ، خوشبختانه مطابق با بقیه این ماشین لباسشویی ها است و در آزمایشات با دمای 30 و 40 درجه سانتی گراد نمره تقریباً مطلوبی گرفت و لک های سخت ما را به راحتی پاک کرد. برای اضافه کردن همه اینها ، اپلیکیشن خاص برای کنترل از راه دور ، همراه با آمازون الکسا و دستیار گوگل وجود دارد.
اندازه درام: 9 کیلوگرم
اندازه بدنه: ارتفاع = 85 سانتیمتر – طول= 60 سانتیمتر – عمق= 56 سانتیمتر
سرعت: 1400
درجه کیفیت: +++A
حالت های خاص شست وشو: لباسهای حساس / شست و شوی سریع/ لباسهای ورزشی / شست  شوی بی‌صدا / برای لباس های ظریف/ لباس های پشمی

2- لباسشویی وایرپول Whirlpool FreshCare FWG81496W

ماشین لباسشویی با ویژگی‌ های عالی و قیمت مناسب

این  ماشین لباسشویی خاص و مهیجی نیست ، اما قیمت مناسبی دارد و آن را اصولی می‌سازند: لباس ها را بسیار خوب می شوید، استفاده از آن آسان است و حداکثر بار خود را به راحتی تحمل می کند.
در حالی که برخی از ویژگی های آن کمی سوال برانگیز است ، اما گزینه های شگفت انگیزی نیز وجود دارد. + FreshCare  تزریق بخار به شما کمک می کند تا لباس های شما پس از چرخه شستشو بوی مطبوعی داشته باشند. این ویژگی حداکثر تا شش ساعت کار می کند و اگر برنامه‌ شست و شویی را شروع کنید و از زمان تخلیه لباس ها مطمئن نیستید، می تواند مفید باشد.
عملکرد شستشو بسیار قابل قبول بود، اگرچه FWG81496W علاقه به چروکیده کردن لباس ها بود، که می تواند اتو کردن را کمی خسته کننده کند.
 به طور کلی، این یک ماشین لباسشویی قدرتمند، قابل اعتماد و با قیمت مناسب است.
اندازه درام: 8 کیلوگرم
اندازه بدنه: ارتفاع = 85 سانتیمتر – طول= 60 سانتیمتر – عمق= 65 سانتیمتر
سرعت: 1400
درجه کیفیت: +++A
حالت های خاص شست وشو: لباس های حجیم / شست و شوی با بوی مطبوع / لباسهای ورزشی / شست  شوی لباس نوزاد / شست و شوی لباس های ظریف

3- لباسشویی میله Miele WCR860

بهترین ماشین لباسشویی که با پولتان میتوانید بخرید.

با هزینه 1500 پوند ، نمی توان انکار کرد که Miele WCR860 یکی از ماشین لباسشویی های گران قیمت بازار است. این حتی گرانترین در این محدوده نیست و مدل برتر آن با قیمت 2000 پوند عرضه می شود. گرچه ممکن است گران باشد اما به طور عجاب آوری Miele WCR860 عالی است.
به شرط استفاده از مواد پاک کننده مرغوب نتایج شستشو عالی میشود  و حتی سخت ترین لکه های را از بین می برد. با این عملکرد عالی ، کمترین هزینه های آب و برق را دارد و باعث می شود این دستگاه برای کارکرد بسیار به صرفه باشد.
همچنین 26 برنامه برای شستشو وجود دارد. خوشبختانه ، با برنامه تلفن هوشمند و اتصال وای فای به شما کمک می کنند تا تنظیمات مناسب خود را شخصی سازی کرده و انتخاب کنید. به طور خلاصه ، این یک ماشین لباسشویی گران اما عالی است.
اندازه درام: 9 کیلوگرم
اندازه بدنه: ارتفاع = 85 سانتیمتر – طول= 60 سانتیمتر – عمق= 64 سانتیمتر
سرعت: 1600 دور
درجه کیفیت: +++A
حالت های خاص شست وشو: شست و شوی فوق اتوماتیک / برای لباس های ظریف/ لباس های پشمی

4- لباسشویی هایسنس مدل Hisense WFGA9014V

عملکرد شستشوی قدرتمند و مشخصات خوب از این لباسشویی میان رده

اگرچه هایسنس  WFGA9014V در بازه قیمتی میان رده است اما دارای برخی از شاخصه هاست که بالاتر از ارزش آن می ارزد.
نخست به شرطی که آب از پایین در پر نشده باشد می توانید آن را در اواسط شست و شوی باز کنید و لباس جدید به آن اضافه کنید، کافی است جوراب عجیب یا موردی را که روی زمین افتاده است پیدا کنید.
ثانیا ، شما می توانید از ویژگی این دستگاه استفاده کنید تا ماشین لباسشویی به شما بگوید که چه مقدار مواد شوینده استفاده کنید.
آنچه در مورد این دستگاه بسیار مهم است این است که این یک پاک کننده با کیفیت است که بیشتر لکه های ما را در شستشوی 30 درجه از بین می برد. فقط لکه نوشیدنی قرمز سخت باقی مانده است ، اما حتی اکثر این لکه نیز از بین رفته بود.  به طرز چشمگیری ، این دستگاه لباسها را سریع میشوید.
هایسن با درجه کیفیت +++A دارای عملکرد مقرون به صرفه است، اگرچه با کارآمدترین مدل های این لیست کمی فاصله دارد با این حال ، قیمت پایین سایر ویژگی را جبران می کند. هیچ ویژگی هوشمندی وجود ندارد اما اگر شما می خواهید یک ماشین لباسشویی ساده با کاربرد، موثر و با قیمت مناسب داشته باشید لباسشویی هایسنس مدل Hisense WFGA9014V یکی از بهترین انتخاب های شماست.
اندازه درام: 9 کیلوگرم
اندازه بدنه: ارتفاع = 85 سانتیمتر – طول= 60 سانتیمتر – عمق= 61 سانتیمتر
سرعت: 1400
درجه کیفیت: +++A
حالت های خاص شست وشو: ضدآلرژی / شست و شوی سریع/ لباسهای ورزشی / شست وشوی لباس های ظریف/ لباس های پشمی

5- لباسشویی بوش سری 6 مدل BOSCH WAT286H0GB

دستگاهی عالی با قدرت شست وشوی مثال زدنی

اگر به دنبال یک ماشین لباسشویی هستید که کار با آن سریع و ساده است بوش سری 6 مدل WAT286H0GB یک انتخاب عالی است. با دربی که 171 درجه باز می شود ، دسترسی به درام 9 کیلوگرمی را آسان میکند و دسترسی بهتری برای شست و شوی لباسهای حجیم میدهد.
در ضمن سیستم i-Dos بوش وجود دارد که به شما این امکان را می دهد ماشین لباسشویی را با مقدار زیادی مواد شوینده و پارچه برنامه ریزی کنید و ماشین لباسشویی مقدار مناسب برای هر بار شست وشوی را انتخاب میکند. با این کار می توانید چند دقیقه در وقت خود صرفه جویی کنید و این گزینه ای عالی برای کسانی است که به طور مرتب شستشو می کنند. همچنین برنامه ای وجود دارد که به شما در انتخاب برنامه ها کمک می کند و به شما این امکان را می دهد تا از راه دور ماشین لباسشویی را روشن کنید.
همانند بسیاری از ماشین های لباسشویی مدرن این ماشین لباسشویی دارای درجه +++A است و بسیار مفید و بهینه است اگرچه در این لیست کمی با انتخاب برتر ما فاصله دارد اما عملکرد شستشو به طور کلی در دمای 30 درجه سانتیگراد خوب بود، اگر چه چند لکه باقی ماند که در دمای40 درجه سانتیگراد شستشو بهبود یافت . برای خانه هایی که دفعات  متعدد دستگاه جابه جا می شود این یک انتخاب عالی و راحت است.
اندازه درام: 9 کیلوگرم
اندازه بدنه: ارتفاع = 85 سانتیمتر – طول= 60 سانتیمتر – عمق= 59 سانتیمتر
سرعت: 1400
درجه کیفیت: +++A
حالت های خاص شست وشو: ضدآلرژی / شست و شوی فوق سریع/ لباسهای ورزشی / شست وشوی لباس های ظریف/ لباس های پشمی/ لباس های ابریشمی/ حالت تمیز کردن درام

و حالا بهترین لباسشویی ها در زمینه های مختلف به انتخاب منزل دار

بهترین ماشین لباسشویی در همه زمینه ها : LG V9 F4V909BTS
گرون ترین ترین و کامل ترین ماشین لباسشویی : Whirlpool FreshCare FWG81496W
بهترین ماشین لباسشویی میان رده : Hisense WFGA9014V
راحت ترین ماشین لباسشویی از نظر کاربرد : Bosch Serie 6 WAT286H0GB

به نظر شما کدام لباسشویی کارایی مناسب و مقرون به صرفه است؟
لطفا در نظر خودتون رو درباره بهترین ماشین لباس شویی سال 2020 با ما به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید