درباره پارس خزر

شرکت صنعتی پارس خزر در سال ۱۳۴۷ با نام شرکت پارس توشیبا با همکاری کارخانه توشیبا ژاپن فعالیت خود در زمینه تولید لوازم خانگی کوچک در استان گیلان آغاز نمود. حدود ۹۰ درصد شرکت صنعتی پارس خزر متعلق به شرکت سرمایه گذاری نور توشه می‌باشد که در تولید لوازم خانگی دیگری با برند سایا نیز باهم همکاری دارند. در اثر گذر زمان پس از توسعه شهرها کارخانجات پارس خزر داخل بافت مسکونی شهر رشت قرار گرفت و به دلیل مسائل زیست محیطی بخش هایی از این کارخانه مثل تولیدات پلاستیکی و بخش تحقیق و توسعه به شهرک صنعتی رشت منتقل شد. کارخانه خزر پلاستیک از سال ۱۳۸۰ مسئول تولید  قطعات پلاستیکی و شرکت زرآسا مسئول طراحی، تحقیق و توسعه محصولات پارس خزر شد. دفتر مرکزی شرکت پارس خزر در خیابان سپهبد قرنی تهران قرار داد که این شرکت با سرمایه بیش از ۱۶ هزار میلیارد ریال با مدیریت جناب آقای حسن همتی در حال فعالیت است.

دسته بندی محصولات پارس خزر

محصولات پارس خزر به ۲۴ دسته اصلی تقسیم بندی می شود. از معروف ترین تولیدات این شرکت که بیش از ۵۰ سال سابقه تولید داشته می توان به پنکه ، جاروبرقی ، آبمیوه گیری ، پلوپز ، بخاری برقی ، چای سازو انواع غذاساز اشاره کرد. برای مشاهده لیست کامل محصولات پارس خزر در دسته بندی های مختلف به لیست زیر مراجعه بفرمایید.

لیست قیمت چرخ گوشت پارس خزر
لیست قیمت آبمیوه گیری پارس خزر
لیست قیمت غذاساز پارس خزر
لیست قیمت چای ساز پارس خزر
بخاری برقی پارس خزر
اتو بخار پارس خزر

نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش پارس خزر

به جرات می گفت خدمات پس از فروش پارس خزر در میان تولیدکنندگان ایرانی لوازم خانگی یکی از بهترین ها و حتی در رتبه یک این حوزه قرار دارد. این برتری زمان به دست آمده است که شرکت پارس خزر در بازار داخلی دارای بیش از ۲۰۰ نمایندگی در سراسر ایران دارد که با ضمانت ۲۵ ماهه محصولات خود و تضمین ۱۰ ساله قطعات یدکی تولیدات خود می تواند رضایت خاطری برای مشتریان خود فراهم کند.

شرکت پارس خزر دارای ۵۱ نمایندگی پس از فروش در شهر تهران و بیش از هزار نمایندگی در سراسر کشور می‌باشد. مسئولیت ضمانت ، پاسخگویی و خدمات شرکت پارس خزر برعهده شرکت پارس شید است.

شرکت پارس خزر در بازار داخلی دارای حدود ۴۰ نمایندگی فروش در شهر تهران و بیش از ۲۰۰ نمایندگی در سراسر ایران دارد. علاوه بر بازار داخلی برند پارس خزر نامی آشنا در اروپا و کشورهای خاورمیانه است و حدود ۱۰ نمایندگی در اروپا، عراق و افغانستان دارد.