معرفی پنکه پارس خزر

با شروع فصول سال یکی از وسایل مورد نیاز خانه و محل کار داشتن وسایل سرمایشی و تهویه می باشد. چه در محل مورد نظر سیستم سرمایشی مانند کولرهای آبی یا گازی داشته باشید یا خیر ، بودن یک پنکه که بتواند همیشه هوای داخل فضای مورد نظر در گردش نگه داشته و نسیم مطبوع خود را داشته باشید. در اقلیم ایران که معمولا دارای هوای گرم می باشد داشتن چنین وسیله می تواند ضروری باشد از همین رو پارس خزر یکی از قدیمی ترین و بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در ایران ، اقدام به عرضه انواع پنکه در نوع ایستاده ، رومیزی و دیواری نموده است.

پارس خزر مدل های مختلفی از پنکه طی سالیان طولانی به بازار عرضه نموده است که در ابتدا بدون کنترل سپس با کنترل و اکنون پنکه های هوشمند با WIFI تولید نموده که در ادامه به لیست پنکه پارس خزر به همراه قیمت بروز می پردازیم.

لیست ۱۳ پنکه برتر پارس خزر به همراه قیمت ، بررسی و خرید

تصویر عنوان قیمت سبد خرید

پنکه ایستاده پارس خزر مدل رعنا

MD3141

۳,۱۳۰,۰۰۰تومان۳,۲۰۰,۰۰۰تومان

پنکه پارس خزر مدل پرو اسمارت Pro Smart

MD3148

۳,۰۸۰,۰۰۰تومان۳,۲۹۰,۰۰۰تومان

پنکه پارس خزر مدل شیبا FSR-SHIBA

MD3084

۲,۷۹۷,۰۰۰تومان

پنکه پارس خزر مدل آدو FSR-ADO

MD3082

۲,۲۶۰,۰۰۰تومان

پنکه پارس خزر مدل ۴۰۷۰R

MD3117

۲,۱۹۰,۰۰۰تومان۲,۳۸۰,۰۰۰تومان

پنکه پارس خزر مدل ۴۰۶۰R

MD3109

۲,۰۸۰,۰۰۰تومان

پنکه پارس خزر مدل ۴۰۱۰R کنترل دار

MD3260

۲,۰۲۰,۰۰۰تومان

پنکه دیواری پارس خزر مدل ۷۰۲۰R

MD3096

۱,۸۳۰,۰۰۰تومان

پنکه پارس خزر مدل ۴۰۳۰

MD3326

۱,۷۸۰,۰۰۰تومان

پنکه پارس خزر مدل ۴۰۱۰

MD3091

۱,۷۵۰,۰۰۰تومان

پنکه رومیزی پارس خزر مدل ۳۰۱۰

MD3114

۱,۳۴۰,۰۰۰تومان

پنکه رومیزی پارس خزر مدل ES2040

MD3257

۱,۳۴۰,۰۰۰تومان

پنکه رومیزی پارس خزر مدل ریما FDS-RIMA

MD3228

۱,۱۹۹,۰۰۰تومان۱,۲۹۹,۰۰۰تومان

نکاتی قبل از خرید پنکه پارس خزر

معرفی و لیست قیمت پنکه پارس خزر

اولین در خرید پنکه های پارس خزر توان مصرفی موتور های این محصول می باشد. به طور خلاصه تمامی پنکه های این شرکت دارای توان یکسان ۶۰ واتی بوده که تفاوتی در نوع آن یعنی ایستاده ، رومیزی و دیواری نیز نخواهد داشت.

دومین نکته که برای بسیاری از خریداران پنکه مورد سوال و حائز اهمیت می باشد ، تعداد پره پروانه دستگاه می باشد. در همین ابتدا لازم به ذکر است که تعداد پره در باددهی پنکه هیچ گونه تاثیری نداشته و پارامترهایی که در این مورد موثر است شامل قطر پروانه ، دور و توان موتور بوده که هر سه این موارد در پنکه های پارس خزر مشابه می باشد. تمام پره های ساخت این شرکت از نوع پلاستیکی بی رنگ می باشد. همچنین از لحاظ تعداد پره غالبا از نوع پروانه ۴ پره بوده که در مواردی محدود مانند پنکه های رومیزی از پروانه ۳ پره استفاده شده است.

سومین نکته درمورد پنکه های پارس خزر داشتن کنترل از راه دور می باشد. مدل های ایستاده شامل ۴۰۱۰ ، ۴۰۲۰ ، ۴۰۳۰ و مدل های رومیزی ۲۰۴۰ ، ۳۰۱۰ و نسخه بدون ریموت ریما از قابلیت کنترل از راه دور برخوردار نمی باشند . از طرفی مدل های ۴۰۱۰R ، ۴۰۶۰R ، آدو ، ۴۰۷۰ ، شیبا ، رعنا و پرو اسمارت و نسخه ریمت دار رومیزی ریما به همراه مدل دیواری ۷۰۲۰ شامل قابلیت کنترل از راه دور می باشند.

نکته چهارم قابلیت ها و آپشن های منحصر به فرد این دسته از محصولات بوده که به طور مثال قابلیت چرخش سینوسی فقط در مدل رعنا فعال میباشد. قابلیت کنترل پدالی فقط در نسخه شیبا قرار داده شده یا قابلیت تنظیم دما و کنترل به صورت WIFI فقط در نسخه پرو اسمارت می باشد.

نکته پنجم قابلیت تایمر دار بودن پنکه بوده که در تمامی مدل ها بجز مدل های ۴۰۱۰ ، ۴۰۳۰ و مدل های رومیزی فعال می باشد.

خدمات پس از فروش پنکه پارس خزر

شرکت پارس خزر تمامی محصولات خود را شامل پنکه به صورت سراسری در تمام نقاط ایران به مدت ۲۵ ماه گرانتی کرده و در پوشش خدمات پس از فروش قرار می دهد. همچنین خوشبختانه این شرکت در تامین قطعات برای مدت طولانی ۱۰ سال آماده عرضه لوازم یدکی محصولات خود می باشد.

کدام پنکه پارس خزر مناسب من می باشد؟