درباره پارس استیل

شرکت پارس استیل در اوایل دهه شصت خورشیدی در شهرستان یزد با شعار “یک محصول برای یک نسل” شروع به فعالیت کرد. پارس استیل با استفاده از جدیدترین تکنولوژِی و ماشین آلات روز دنیا توانسته است برای اولین بار در ایران تمامی قطعات محصولات خود مانند درب زودپز ها که از تکنولوژی بالایی برخوردار بوده تولید و بومی سازی کند . همچنین این شرکت با معرفی کفی 3 لایه آلومینیومی برای محصولات خود قادر خواهد بود تا با بهترین برندهای تولیدکننده زودپز و قابلمه استیل دنیا رقابت نماید. حفظ طعم غذا ، نگهداری آسان ، دوام بالا ، مقرون به صرفه ، ظاهر زیبا و استفاده راحت از دیگر ویژگی های تولیدات این شرکت می باشد.

دسته بندی محصولات پارس استیل

محصولات اصلی این شرکت به 2 دسته اصلی و به صورت کلی شامل زودپز ، قابلمه و سرویس قابلمه ، تابه ، کتری و شیر جوش و به تازگی سینی نیز می باشد. عمده تولیدات این شرکت در دوسته زودپز و قابلمه تقسیم بندی شده که می توانید برای مشاهده قیمت و خرید به لیست زیر مراجعه بفرمایید.

تامین قطعات و خدمات پس از فروش پارس استیل

گارانتی و تضمین قطعات محصولات پارس استیل این اطمینان را به مصرف کننده میدهد که در صورت لزوم میتوانید قطعات یدکی مورد نیاز خود را به راحتی از شرکت پارس استیل تامین کنید. فروشگاه اینترنتی منزل دار تا آنجا که ممکن است می توانید در تهیه نیاز کاربران برای قطعات یدکی شرکت پارس استیل شامل درب پیرکس زودپز های تک دسته و شف ، درب پیرکس قابلمه های تکی و سرویس قابلمه و واشر های سیلیکونی زودپزها کمک نماید.