معرفی زودپز پارس استیل

شرکت پارس استیل از قدیمی ترین و بهترین تولیدکنندگان لوازم پخت و پز استیل در ایران محسوب می شود. این شرکت که در سال 1363 فعالیت خود را در شهر یزد آغاز نمود با وارد نمودن تکنولوژی و ماشین آلات تخصصی تولید زودپز اقدام به ساخت این محصول نموده است. استیل بسیار با کیفیت ، بدنه مقاوم ، سوپاپ های دقیق و قدرتمند به علاوه استاندارد ملی ایران ، زودپز های پارس استیل را جزو بهترین زودپز های موجود در ایران نموده است. در ادامه این مطلب می توانید لیست قیمت زودپز پارس استیل با ظرفیت های مختلف به همراه قیمت و خرید مشاهده بفرمایید.

لیست 9 زودپز برتر پارس استیل به همراه قیمت ، بررسی و خرید

تصویر عنوان قیمت سبد خرید

زودپز دوقلو شف Chef پارس استیل 4 و 6 لیتری

MD3370

۵,۳۵۰,۰۰۰تومان

زودپز پارس استیل مدل شف CHEF ظرفیت 6 لیتری

MD3331

۳,۸۹۰,۰۰۰تومان۴,۰۹۰,۰۰۰تومان

زودپز دوقلو پارس استیل مدل 3 و 6 لیتر

MD3393

۳,۸۸۰,۰۰۰تومان۴,۱۹۰,۰۰۰تومان

زودپز دوقلو پارس استیل مدل 4.5 و 6 لیتر

MD3347

۳,۸۵۰,۰۰۰تومان۴,۰۵۰,۰۰۰تومان

زودپز پارس استیل مدل شف CHEF ظرفیت 4 لیتری

MD3391

۳,۲۱۰,۰۰۰تومان

زودپز پارس استیل مدل 7 لیتر

MD3164

۲,۶۵۰,۰۰۰تومان۲,۹۵۰,۰۰۰تومان

زودپز پارس استیل مدل 6 لیتر

MD3250

۲,۵۳۰,۰۰۰تومان۲,۸۵۰,۰۰۰تومان

زودپز پارس استیل مدل 4.5 لیتر

MD3285

۲,۳۹۰,۰۰۰تومان۲,۸۹۰,۰۰۰تومان

زودپز پارس استیل مدل 3 لیتر

MD3333

۲,۲۹۹,۰۰۰تومان۲,۴۹۹,۰۰۰تومان

معرفی مدل های زودپز پارس استیل

لیست قیمت زودپز پارس استیل

به صورت کلی زودپز های پارس استیل در 5 سایز 3 لیتر ، 4 لیتر ، 4.5 لیتر ، 6 لیتر و 7 لیتر که در حال حاضر در دو مدل تک دسته و کلیپسی یا شف تولید می شود.

مدل شف : این سری دارای دو سایز 4 و 6 لیتری بوده که هر کدام می توانند با یا بدون درب پیرکس اضافه عرضه شوند. خصوصیت ویژه این سری داشتن درب با کلیپسی با سه سوپاپ ایمنی خروج بخار بوده که می توانید به راحت با فشار دادن یک دکمه درب اصلی را باز یا بسته کنید.

همچنین سری شف دارای یک مدل دوقلو بوده که دارای دو دیگ 4 و 6 لیتر که با یک درب پیرکس عرضه می شود.

مدل تک دسته : این سری از زودپز های پارس استیل از متنوع ترین و پرفروش ترین محصولات این شرکت می باشد. ظرفیت تولید شده در این سری شامل 3 لیتر ، 4.5 لیتر ، 6 لیتر و 7 لیتر بوده که در مدل های دو قلو ، دو مدل 6 ، 4.5 و 6 ، 3 لیتری می باشد. تمامی این مدل های در نسخه های بدون درب پیرکس ، با درب پیرکس و دارای سبد بخارپز عرضه شده است.

چند نکته درباره زودپز های پارس استیل:

1- دیگ تمامی زودپز های پارس استیل دارای قطر دهانه یکسانی تولید شده است. این قطر 22 سانتی متر می باشد.

2- دستیگره های زودپز های نیز مشابه و از جنس باکالیت با کیفیت مقاوم در برابر حرارت ساخته شده است.

3- کفی تمامی زودپز های 3 لایه بوده که با داشتن یک لایه آلومینیوم می تواند پخش حرارت بسیار خوبی در طول کفی داشته و از سوختگی مواد غذایی جلوگیری نماید.

4- بر روی درب زودپز های تک دسته یک تورفتگی قرار داده شده است. این تورفتگی به جهت راهنمایی و مماس کردن نشانه با نشانه بستن درب برای سهولت در بستن آن می باشد.

5-زودپز های پارس استیل مانند تمامی ظروف استیل قابل شستشو بوده اما نباید از مواد اسیدی ، سیم ظرف شویی یا اشیا تیز استفاده نمایید.

خدمات و گارانتی زودپز های پارس استیل

تمامی زودپز های پارس استیل به مدل 3 سال یا 36 ماه از تاریخ خرید شامل گارانتی این شرکت خواهد بود. آسیب های ناشی از استفاده نا صحیح، خط و خش ، فرسایش عادی قطعات شامل گارانتی نخواهد بود. همچنین لاستیک دور درب نیز به گفته شرکت شامل گارانتی نخواهد شد.

انتخاب کدام زودپز پارس استیل برای من مناسب است؟